GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
 
AKTUALNE INFORMACJE

Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.  Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.

Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.  Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.

27 marca 2013r, Federalna Agencja Regulacji Technicznych i Metrologii przeprowadziła ostateczne kolegium poświęcone wynikom resortu w roku 2012 oraz zadaniom na rok 2013.  27 marca 2013r, Federalna Agencja Regulacji Technicznych i Metrologii przeprowadziła ostateczne kolegium poświęcone wynikom resortu w roku 2012 oraz zadaniom na rok 2013.

Spożywcze reglamenty techniczne na Białorusi. Certyfikaty TRUC.  Spożywcze reglamenty techniczne na Białorusi. Certyfikaty TRUC.

Nowości w zakresie certyfikacji UC. Certyfikaty UCTR na opakowania.  Nowości w zakresie certyfikacji UC. Certyfikaty UCTR na opakowania.
Rosja: Rosselkhoznadzor od 11 lutego planuje zabronić dostarczenia zamrożonego mięsa i mięsnej produkcji z USA.  Rosja: Rosselkhoznadzor od 11 lutego planuje zabronić dostarczenia zamrożonego mięsa i mięsnej produkcji z USA.

 
Departament rządowy USA uchwalił tzw. „Listę Magnickiego”

która to jest spisem rosyjskich urzędników, którzy są objęci zakazem wjazdu na terytorium USA i których rachunki bankowe zostaną tam zamrożone. W dokumencie, nieoficjalnie nazywanym „Listą Kardina” od nazwiska jednego ze współtwórców, senatora Benjamina Kardina, widnieją nazwiska współpracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, FSB, Federalnej Służby Podatkowej, Sądu Arbitrażowego, Prokuratury generalnej i Federalnej Służby Więziennej oraz znajduje się opis ich roli w sprawie Hermitage Capital. Wśród najbardziej znanych urzędników, których nazwiska znalazły się na liście, można zobaczyć Aljeksieja Aniczina, byłego zastępcę Ministra Spraw Wewnętrznych oraz zastępcę Prokuratora Generalnego Wiktora Grinia. Ten ostatni, był nie tak dawno zamieszany w aferę dotyczącą nielegalnej sieci kasyn, pod Moskwą.

Copyright © 2004-2005 by certyfikacja Rosja